Menu

Profesionálna tlač

Grafické práce a reklamný dizajn na profesionálnej úrovni

Dlhoročné skúsenosti s printovou reklamou od letákov až po katalógy. Od kreatívneho návrhu po finálny produkt s dôrazom na zaujatie zákazníka, prehľadnosť, čitateľnosť, funkčné rozmiestnenie informácií, vhodný výber farieb, výraznú a čitateľnú typografiu a dôkladné spracovanie fotografií a ilustrácií. Možnost tvorby a kontroly textových a obrazových materiálov.

 

 

Vytvárame:

 • firemnú identitu - tvorba loga, logo dizajn manuál,
 • moderný, kreatívny a dobre čitateľný grafický dizajn,
 • vkusnú typografiu, zladené farby.

Poskytujeme:

 • odlíšenie sa od konkurencie,
 • posilnenie mena firmy na trhu,
 • výraznú pomoc pri celkovom raste.

Pripravujeme a dodávame:

 • letáky, plagáty, brožúry,
 • bilboardy, bigboardy, PVC plachty,
 • zalamovanie kníh a časopisov,
 • tvorba katalógov,
 • obalový dizajn pre produkty - etikety, krabice,
 • video spoty a animácie.

Profesionálna tlač

V súčasnosti je na trhu niekoľko druhov tlače. Výber vhodného druhu tlače závisí od požadovanej kvality tlače, počtu kusov a dobe dodania. Ak aj po prečítaní popisu jednotlivých spôsobov tlače v tom stále nemáte jasno, radi Vám poradíme.

Ofsetová tlač

Ofsetová tlač sa vyznačuje vysokou kvalitou a pri väčšom počte výtlačkov aj znateľne nižšou cenou. Tlačí do jemných detailov a rastrových plôch, čiže je ideálna aj na tlač fotografií. Umožňuje jednofarebnú a plnofarebnú potlač pomocou farebného režimu 4 farieb CMYK, ale aj tlač priamych farieb PANTONE.

Digitálna tlač

Digitálna tlač je vhodná na menšie zákazky - do 1000 ks výtlačkov, je flexibilnejšia a ekonomickejšia. Veľkou výhodou digitálnej tlače je tiež modifikovanie tlačovín - možnosť tlačiť na každý kus tlačoviny niečo iné. Tlačí sa priamo z pripojeného počítača, nevyžaduje žiadnu inú predtlačovú prípravu, preto pri menších počtoch tlačených kusov je lacnejšia v porovnaní s napr. ofsetovou tlačou.

Sieťotlač

Sieťotlač sa vykonáva pretláčaním tlačovej farby plochým sitom na potlačovaný materiál. Každá farba potrebuje samostatnú prípravu. Pomocou sieťotlače je možné realizovať aj plnofarebnú tlač zloženú zo štyroch základných farieb CMYK. Sieťotlačou sa dá potlačiť množstvo materiálov a produktov - drevo, papier, plast, textil, kov, koža a sklo.

Veľkoplošná tlač

Veľkoplošná tlač - jedná sa hlavne o billboardy, bigboardy, PVC plachty a nadrozmerné plachty. Ako vynikajúca vonkajšia reklama je ideálna pre Vašu či už krátkodobú alebo dlhodobú propagáciu. Vďaka použitým materiálom je Vaša reklama odolná voči poveternostným, slnečným vplyvom, dažďu a aj mechanickému poškodeniu. Zachováva si intenzívnosť farieb.

Potlač reklamných predmetov

Potlač reklamných predmetov sieťotlačou je vhodná pre agentúry, zaoberajúce sa predajom reklamných predmetov, ako sú perá, USB kľúče, dáždniky, kľúčenky, zapaľovače, kalendáre, diáre, samolepky, igelitové alebo papierové tašky, držiaky EČV, obrusy, slnečníky, tričká, pracovné odevy a mnoho iných.